Czy w moim wieku jest jakakolwiek możliwość na powiększenie prącia?

Witam mam 21 lat, mierzę 197cm wzrostu i ważę 110kg, jestem postawnym mężczyzną, mam pełne owłosienie ciała. Moim problemem jest wymiar mojego penisa - 4cm w stanie zwiotczenia, oraz 10cm długości i 11cm obwodu podczas erekcji. Przez to mam wiele problemów psychologicznych, trudno mi nawiązywać relacje z ludźmi, nie mówiąc już o bardziej intymnych relacjach, popadłem w głęboką depresję, nawet mam myśli samobójcze - jestem już umówiony u lekarza psychologa/seksuologa. Boję się przyszłości, jednakże poza żaleniem się mam pytanie do specjalistów - czy w moim wieku, poza inwazyjnymi operacjami - jest jakakolwiek możliwość na powiększenie się mojego prącia - dodam że w wieku 12,13,14 lat miałem dokładnie te same wymiary - jestem kompletnie załamany, proszę o jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam.

Witam!
Kontakt z seksuologiem, najlepiej z tzw. "Szkoły Lwa Starowicza", ma Pan ich na miejscu. Ocenią i będzie informacja z pierwszej ręki.
Powodzenia
W. Łuczkowski.