Czy w mojej sytuacji i chorobie COATSA poród naturalny jest wskazany?

Witam mam 27 lat , od 2010 roku jestem chora na chorobę COATSA w związku z czym jestem jednooczna. Półtora roku temu urodziłam córkę i okazało się że muszę zacząć chodzić w okularach, co prawda mam bardzo mało wadę wzroku bo tylko -0,5 jednak teraz jestem znów w ciąży i czuję że widzę coraz gorzej. Czy w mojej sytuacji poród naturalny jest wskazany ?

Lek. Michał Lenard

Na to pytanie powinien Pani odpowiedzieć specjalista, dlatego sugeruję wizytę u okulisty, który Panią zbada i zdecyduje, czy Pani choroba jest bezwzględnym wskazaniem do cesarskiego cięcia. Pozdrawiam!