Czy w pierwszych dniach od zapłodnienia może wystąpić ból żołądka?

Czy w pierwszych dniach zapłodnienia może wystąpić dziwny ból żołądka jakby niestrawność chociaż się nie przejadłam wręcz przeciwnie nie mam za bardzo apetytu. Proszę o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Zgaga, czy bóle brzucha mogą częściej występować u kobiet w ciąży, jednak nie rozpatrywała bym tego jako jej objawy. Jeśli się Pani niepokoi czy jest w ciąży radzę wykonać test ciążowy 10-14 dni od daty stosunku.
Pozdrawiam