Czy w Polsce jest możliwość kupienia w konsultacji z lekarzem testosteronu w żelu?

Mam hipogandyzm, w wyniku naświetlan cyberknife przypadki. Preparaty domiesniowe testosteronu znoszę okropnie. Czy w Polsce jest możliwość kupienia w konsultacji z lekarzem testosteronu w żelu?

Czasami polecany alprostadil - powoduje wzwód prącia ale nie zastępuje działania metabolicznego testosteronu.