Czy w Polsce nie ma tabletek na świerzb?

witam, od dwóch miesięcy choruję na swierzb, długo czekałem na wizytę prywatnie, lecze się od szesciu dni. jest znaczna poprawa, ale wciaz mnie to męczy wieczorami najbardziej. okolice klatki piersiowej najbardziej. stosowałem masc siarkowa pietnascie procent, crotamiton, novoscabin, cos na podraznienie i clemastinum. dzis mi sie skonczy masc i czuje sie bezsilny, zwlaszcza ze bede dlugo musial czekac na wizyte. czy w Polsce nie ma jakies jednorazowej tabletki jak np. w UK? dziękuję i pozdrawiam

W Polsce nie ma tabletek na świerzb. Najlepiej by było zastosować Infectoscab, ale to na receptę. Czy był Pan w ogóle u lekarza? Zwykle niepowodzenia w leczeniu świerzbu wynikają z niewłaściwego wykonania kuracji.