Czy w preejakulacie jest dużo plemników zdolnych do zapłodnienia?

Po zakonczonym stosunku,ona wziela prysznic i ja tak samo(oddzielnie).Zalozylem nowa prezerwatywe i ponownie zaczelismy sie kochac i drugim razem bylo tak samo.Drugie moje pytanie,czy w prejalkulacie jest duzo plemnikow zdolnych do zaplodnienia? Dlaczego tak strasznie duzo wyplynelo go z mojego penisa i znajdowal sie on na sciankach prezerwatywy?Czy byla ona zle nalozona,czy co?Prosze o odpowiedz

Jeśli chodzi o płyn preejakulacyjny, badania pokazują, że mogą znajdować się z nim także żywe plemniki, zdolne do zapłodnienia. Ilość preejakulatu uwarunkowana jest osobniczo, co oznacza, że u niektórych mężczyzn może się on nie wydzielać wcale, a u niektórych wydziela się go bardzo dużo (aż do 5ml). Nie jest to niczym nieprawidłowym. Jeśli znajdował się on po wewnętrznej stronie prezerwatywy, nie ma powodów do niepokoju.

Pozdrawiam!