Czy w przypadku wystąpienia brązowego plamienia należy kontynuować stosowanie tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, w wyniku stresu rozregulowal mi się okres 9 dni, za miesiąc 2 dni za 2 tygodnie 5 dni. Ginekolog przypisal mi tabletki kontracept. Są to moje pierwsze tabletki. Miałam zaczac od 1 dnia miesiączki, jednak wczoraj dostałam brązowych plamien, 2 dni boli podbrzusza i piersi. Sądziłam że początek okresu, jednak dziś nic więcej oprócz boli się nie dzieje. Czy mam kontynuowac branie tabletek jeśli nie ma okresu bo być może to owulacja? Zawsze okres zaczynał się na początku miesiąca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności oznaczyć poziom beta hcg i udac się do gineklllga