Czy w szpitalu jest możliwe, aby wywołać miesiączkę?

Witam, czy w szpitalu jest możliwe, aby wywołać miesiączkę i w jakim celu ją wykonują? Podam taki przykład, myślę, że nie jest to możliwe, ale wolę się upewnić. Po12-tu dniach od stosunku ginekolog uznaje, że zamknęła się macica i że ma przygotować się na ciąże. Dostaje skierowanie do szpitala na badanie krwi i moczu, a także na wywołanie miesiączki. Jak długo czeka się na badania krwi i moczu? Jak długo trwa to wywoływanie miesiączki i jeżeli ginekolog uznaje ciąże to można to robić w szpitalu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zadane pytanie jest niejasne. Nie ma powodu wywoływania miesiączki na wczesnym etapie prawidłowo rozwijającej się ciąży. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.