Czy w takiej sytuacji ginekolog zrobiłby CC czy podawał oksytocynę po raz trzeci?

Witam. Po prostu proszę o konkretną odpowiedź w tym pytaniu: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/problem-z-porodem-a-cesarskie-ciecie Chciałam, by na pytanie odpowiedział ginekolog, czy w takiej sytuacji zrobiłby cc czy podawał oksytocynę po raz trzeci. Profesjonalizm tej Pani, która odpowiedziała mi na pytanie jest godny podziwu :) Mam nadzieję, że trafię na konkretnego lekarza i odpowiedź. Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Szanowna Pani, decyzje o cC posczas porodu silamj natury podejmuje sie majac wglad w pelna dokumentacje przebiegu porodu oraz Ktg. Nie jest mozliwe udzielenie odpowiedzi innej niz ta ktora udzielilam, bez znajomosci historii choroby pacjenta ani przebiegu porodu.
pozdrawiam.