Czy w takiej sytuacji mogę stosować białko oraz kreatynę, ćwicząc na siłowni?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie suplementów takich jak białko i kreatyna. Cierpialem na bóle brzucha. Wykonałem badania krwi, usg oraz kolonoskopię. Lekarz po zapoznaniu się z wynikami i przeprowadzeniu kolonoskopii nie stwierdził niczego poważnego, postawił diagnozę - jelito drażliwe. Obecnie bóle brzucha pojawiają się sporadycznie ponieważ ograniczam produkty, które mogą je powodować (słodycze, gazowane napoje) Czy w takiej sytuacji mogę stosować białko oraz kreatynę ćwicząc na siłowni?

Dzień dobry,

białko może Pan stosować, ale należy pamiętać, że najlepiej jest je uzupełniać z dietą.Kreatyna także nie powinna nasilać dolegliwości bólowych w Pana przypadku.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga