Czy w takiej sytuacji powinienem zażywać leki, które są przyjmowane przed kolonoskopią również wcześniej?

dzień dobry, chciałem zapytać odnośnie badania kolonoskopii. Badanie bede miał wykonywane w miejscowości do której muszę dojechać około 4-5 godzin i nie bede mógł korzystać z toalety. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy w takiej sytuacji powinienem zażywać leki które są przyjmowane przed kolonoskopią również wcześniej? jeśli tak to o ile? jak długie działanie mają takie leki (Preparat Fortrans/ Preparat Citrafleet/ Preparat Eziclen/Preparat Moviprep) ? czy wtedy jest jakaś inna rozpiska przyjmowania leków?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto w to miejsce jechać dzień wcześniej i tam
Się przygotowywać