Czy w takim przypadku mogę być w ciąży?

Witam serdecznie. Mam 22 lata. Otóż kochałam się z chłopakiem dwa dni po skończeniu miesiączki - 31 grudnia. Miesiączka trwa u mnie okolo 5-7 dni. Pojawłla się 24 grudnia, skończyła 29. Cykl trwa przeważnie 36 dni. Podczas stosunku prezerwatywa się zsunęła. Partner nie doszedł we mnie. W porę zorientowaliśmy się, że się zsunęła, ale nie wiemy, ile czasu była we mnie. Partner musiał mi ja wyciągnąć palcami ze środka... Bardzo boję się ciąży, bo na razie nie chcę być mamą... Czy duże jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W Pani przypadku ryzyko ciąży nie jest bardzo duże – problem z prezerwatywą wystąpił na początku cyklu, a do tego nie doszło do pełnego stosunku.

Pozdrawiam!