Czy w takim teście wyszłoby także przy okazji, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie, biorę tabletki antykoncepcyjne 21 7, w czasie przerwy 7 dniowej doszło do wytrysku na moje ciało (dokładniej mówiąc pupę i okolice intymne), 2 dni później dostałam okres ze względu na przerwe 7 dniową. Wiem, że w czasie 7 dni jestem chroniona, mimo to, cały czas żyję w lęku, że jestem w ciąży. Po zakończonym okresie, wybrałam się do ginekologa z powodu zapalenia pęcherza, mój mocz został pobrany i poddany analizie. Analiza wykazała, że rzeczywiście to zapalenie pęcherza. Czy w takim teście wyszłoby także przy okazji, że byłabym w ciąży? I drugie pytanie, jaka jest w moim przypadku skuteczność tabletek? (nie współżyję, ograniczam się z partnerem do pettingu) I jak pozbyć się okropnych obaw o bycie w ciąży? Na forach czytam, że możliwość o ciąże jest w tym wypadku bardzo mała, mimo to nadal jestem w lęku.

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do ginekologa