Czy w tej sytuacji muszę iść do lekarza?

Witam! Okres mam co 28 dni. Badanie robiłam w 4 dniu cyklu. Wynik to LH 3,93, faz luter 0,2-6,5 faza folikul 1,5-8,0, owulac 9,6-80, menopauza 8,0-33,0; fsh 4,68, faz luter 1,5-7,0, faza folikul 2,9-12,0, owulac 6,3-24,0, metopauza 17,0-95,0; prolaktyna 18,98. Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie, nie wiem, czy mam ją przyspieszyć, czy się nie martwić? Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki badania stężeń wszystkich hormonów są w normie (gdy pobierano krew, była Pani w fazie folikularnej, która trwa od początku cyklu do owulacji). Same wyniki nie stanowią więc przyczyny konieczności przyspieszenia terminu wizyty u lekarza. Nie napisała Pani jednak, jakie ma Pani dolegliwości, tak więc trudno jednoznacznie to ocenić.

Pozdrawiam serdecznie!