Czy w ten sposób schudnę z ud?

Mam 16 lat, 169 cm wzrostu i ważę 59 kg. Nie mam nadwagi, ale chciałabym schudnąć z ud i brzucha. W wakacje się odchudzałam ale większość mi powróciło. Ostatni posiłek jem ok godz. 17.00, staram się nie jeść słodyczy, w większości jem warzywa, owoce i jogurty. Staram się być aktywna (ok. 4 razy w tygodniu jeżdżę ok. godziny na rowerze po polnych drogach, codziennie robię 30 brzuszków). Chciałabym schudnąć ok 6 kg w 6 tygodni i stracić 5 cm w udzie i tali. Czy to możliwe?
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie powinnaś się odchudzać.
Masz prawidłową masę ciała.
Uda wyszczuplisz:
- stosując masaże
- ciepło-zimne natryski
- codziennie ćwicząc.

Przykładowe ćwiczenia na uda znajdziesz na www.abccwiczenia.pl oraz w odpowiedziach na pytania.
Jak najwięcej jeździj na rowerze/rolkach, możesz spacerować, biegać, skakać na skakance.
Zajrzyj do materiałów video na www.abccwiczenia.pl

Nie musisz jeść ostatniego posiłku o 17.
Optymalnie to 2-3 godziny przed snem.

Proponowałabym Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia.
Jest ona dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam