Czy w tych dniach mogło dojść do zapłodnienia?

witam mam 23 lata ostatnią miesiączke miałam 15 lutego i trwała do 18 lutego z chłopakiem współżyłam 27 28 jak obliczałam to były dni płodne a już 1 marca była owulacja czy mogło dość do zapłodnienia? czuję się dobrze nic nie odczuwam a do miesiączki jeszcze 4 dni i stresuje zapomniałam dodac ze doszło w tych dniach do pełnego stosunku

Renata GrzechociĹska

Nie napisała Pani, czy do tej pory cykle były regularne i ile dni trwają, jeśli jest Pani pewna, ze 1.03 doszło do owulacji, wówczas istnieje prawdopodobieństwo ciąży.