Czy w tym przypadku jest możliwe zapłodnienie?

Mam pytanie, moja koleżanka uprawiała seks z chłopakiem, zabezpieczali się kondonami, wczoraj podczas uprawiania seksu pękła im gumka. Czy duże jest prawdopodobieństwo, że jest w ciąży, ostatnią miesiączkę miała od 1 stycznia do 5 stycznia i jej cykle są 31-dniowe?
Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie!
Do stosunku doszło w pierwszym dniu dni niepłodnych, a zatem, jeżeli cykle Twojej dziewczyny są regularne, to nie ma raczej powodu do obaw. Zapłodnienie jest wieloetapowym procesem i nie dochodzi do niego przy każdym niezabezpieczonym stosunku. W sytuacji, gdy okres nie pojawi się w wyznaczonym terminie, wskazane będzie wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam