Czy w tym wypadku są to przeciwwskazania do zabiegu mastopeksji?

Witam, Mam pytanie odnośnie wyników badań poniewaz jestem przed zabiegiem chirurgicznym, który zaplanowany jest na lipiec. Mam zdiagnozowaną śladową niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej oraz często tachykardie ( ok 130 w spoczynku). Zdiagnozowano przebytą mononukleozę oraz spory deficyt wit B12 i D. Aktualnie jestem po 5 dawkach hydroksokobalaminy domięśniowo. Wyniki krwi: Morfologia ogólna OK oprócz lekkich odstapien od normy: Erytrocyty 5,07 (4-5) MCV 80 (80-92) MCH 25 (27-32) MCHC 31,5 (32-38) plytki krwi 253 (130-350) INR 0,79 (0,9-1,2) Wskaznik protrombinowy 122 % (80-120) Czas protrombinowy10,7 (10,7-14,3s) D Dimery 198,41 (0-500) Cholesterol całkowity 202,6 (120-200) HDL met bezp 72,3 (35-75) LDL 119 (66-130) Trójglicerydy 57,3 (36-156) Miewam dusznosci (zwiazane ze stresem) oraz uczucie ciezkosci na klatce piersiowej ale bylam diagnozowana ECHO serca oraz Holter bez znacznych zmian. Czy w tym wypadku są to przeciwwskazania do zabiegu mastopeksji? Czy powinnam stosowac jakiś suplement na obniżenie cholesterolu oraz wyrównanie INR czy powina zostac poszerzona diagnostyka? MCV, MCH, MCHC zawsze były poniżej normy. Lekarz stwierdził, ze taka moja natura. Badam krew ok 2 razy w roku. Z góry dziękuję za odpowiedź

Szczegółowy wywiad przeprowadzi z Panią anestezjolog, z powyższych wyników nie widzę przeciwwskazań do zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.