Czy w tym wypadku zabieg może być wykonywany?

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie mojego zabiegu przepukliny kresy białej który ma się odbyć 30maja.Strasznie się martwię że w tym dniu będę miała miesiączkę.Czy w tym wypadku zabieg może być wykonywany??

Witam , proszę koniecznie skontaktować się (choćby tel.) z ośrodkiem , a najlepiej z lekarzem , przyszłym operatorem i wyjaśnić ten problem! z.żurawski