Czy w wieku 15 lat jeszcze urosnę?

Witam, Mam 15 lat i ju od jakiegoś roku wciąż mierze 165 cm. Czy jeszcze urosnę ? Do ilu lat statystycznie rosną dziewczyny ?
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje możliwość iż jeszcze twój wzrost się zmieni. Nie ma sztywnych granic określających ostateczny wiek, w którym to kończy się proces wzrastania.Przyjmuje się iż jest to przedział pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Wzrost jaki osiągnęłaś do tej pory i tak już przekracza średnią wzrostu kobiet w Polsce (164 cm)