Czy w wieku 21 lat można jeszcze urosnąć?

czy jak mam 21 lat juz skończone moge jeszcze urosnąc ?jak by była dieta na wzrost jakie witaminy wspomagają proces

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!. W
Średnio kobiety rosną do 22-23 roku życia a mężczyźni nawet do 25. Istnieje zatem szansa na zwiększenie długości ciała. Nie ma szczególnej diety. Warto stosować zasady zdrowego żywienia.

Witam serdecznie,

W wieku 21 lat wzrost u mężczyzn może jeszcze nastąpić ale w minimalnym stopniu. Niestety nie istnieje dieta na pobudzenie wzrosty. To jest raczej kwestia indywidualna i często związana genetycznie.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk