Czy w wieku 52-lat można urodzić dziecko?

Dzień dobry! Jestem kobietą w wieku 52 lat, po operacji usunięcia tarczycy, na Eutyroxie 150/175, na razie normalnie miesiączkuję, ostatni poród był 27 lat temu. Czy jest możliwe, że jeszcze mogę zajść w ciążę? Bardzo bym tego nie chciała

Wszytko zależy od tego czy nadal Pani w ogóle miesiączkuje. Jeśli jest Pani po przekwicie (menopauzie) nie jest możliwe już zajście w ciążę.