Czy w wyniku uprawiania pettingu i dostania się preejakulatu do pochwy można zajść w ciążę?

POMOCY Witam, mam pewien problem otóż jestem dziewicą a wczoraj uprawiałam peeting z chłopakiem. Nie doszło do współżycia lecz na zmianę ja i on dotykaliśmy jego penisa już na samym początku doszło u niego do preejakulatu który oboje mieliście na dłoniach i później po kilku minutach on dotykał mnie recami po mojej kobiecości i w sumie ja siebie też. Później nie wiem czy jego członek był suchy czy mokry ale dotykał nim przez majtki moją kobiecość i mam pytanie czy w tych sytuacjach mogło dojść do dostania się plemników do moich dróg rodnych? Jeszcze dopomne iż po pół godzinie samego leżenia znowu zaczęliśmy zabawę lecz teraz on sam dotykał swojego członka a później łapał i pieścił mnie po pupie. I boję się że ten preejakulat dostał się do moich dróg rodnych. Dodam iż wczoraj w trakcie tego wszystkiego przez chwilę dziwnie zaczęło mnie kuć w brzuchu i mnie mdliło ( możliwe że to przez piwo), plus dzisiaj mam cały czas uczucie twardego brzucha i bólu w dole brzucha. Plus mój kalendzyk mówi że za 2 dni powinnam dostać okresu więc mam dni niepłodne. Ale proszę mi odpowiedzieć czy mogłam przez taki sposób zajść w ciążę? POMOCY

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest praktycznie równe zeru.