Czy w wyniku uprawiania pettingu w dni płodne można zajść w ciążę?

Witam. Przed wczoraj uprawialam z moim chlopakiem petting w ubraniach. Doszło do wtrysku w jego majtkach. Moj chłopak kilka razy poprowial majtki, nie dotykalam go tam. Po jakims czasie zaczął dotykac mnie w miejscu gdzie znajduje sie lechtaczka. Raz zdarzyło się, że placem dotknął mnie górnej części pochwy, tam gdzie rosną włosy. Mam 18 lat, dziewica, miesiączki mam regularnie, dosc obfite i bolesne. Po 2 dniach nie zmieniło sie moje samopoczucie. Dziś mam białe obfite upławy z pochwy. Robiliśmy to 7 dni przed owulacja czyli nie mialam dni płodnych. Nie doszlo do kontaktów narzadami. On mial jeansowe spodenki, a ja materiałowe spodenki. Podczas dotkania mnie robił to TYLKO PRZEZ MAJTKI. Nie wiem czy mial na reke sperme, załóżmy ze tak, ale wtedy pewnie w małej ilości bo w między czasie o coś wytarl. Mialam majtki dość wilgotne od orgazmu. Czy jest możliwe to ze plemniki przeniknelyby przez majtki i doszło do zapłodnienia? Czy ogólnie plemniki moge przeniknąć przez ubrania? Bóje się zr będę w ciąży.

Lek. Wojciech Zygmunt

Szansa na ciążę w opisanej sytuacji jest bardzo niewielka, jeśli nie bliska zeru, także proszę nie panikować. Jeżeli będzie się pani spóźniał okres o 6-8 dni proszę wykonać test ciążowy. Ale tak jak powiedziałem, szansa na takie zdarzenie jest niewielka. Pozdrawiam i życzę zdrowia.