30 tc a wada u dziecka

Witam jestem w 36tc i dzisiaj na usg wykryto "czarna plame" obok zoladka syna, do tej pory wszystko było ok. Badania prenatalne także. Czy mogła się pojawić wada po 30 tc i co to może być? Mieszkam w Holandii i jeszcze nie wszystko rozumiem ale mówili że to jelito cienkie lub jakiś płyn. Czy to możliwe, że wada rozwojowa dziecka ujawnia się dopiero po 30 tc? Zawsze wydawało mi się, że jest ona ujawniana jakoś wcześniej i widać ją na początku. Zastanawiam się czy może popełniłam jakiś błąd, ale nie jestem w stanie sobie nic takiego przypomnieć. Nie wydaje mi się żebym na przykład gdzieś się uderzyła czy upadła, nie piłam też alkoholu, nie paliłam papierosów - wszystko powinno być w porządku. O czym może świadczyć ta czarna plama w 30 tc? Czy to faktycznie jakaś wada rozwojowa czy może ja panikuję? Proszę o informację i poradę bo nie wiem co robić.

Jesli jakaś wada płodu miałaby wystąpić to raczej widoczna byłaby już wcześniej. Możliwe, że to właśnie jakiś układ jelit w okolicy żoładka, z płynem wewnątrz dał taki obraz, a to dość normalna sytuacja w badaniu USG. Musi Pani w tej sprawie rozmawiać z osobą, która wykonywała badanie USG.