Czy wada wzroku może przeszkadzać w pracy?

Witam, w przyszłym tygodniu mam badania lekarskie (stanowisko kierownicze na budowie) gdzie wpisaną mam również pracę na wysokości powyżej 3 m. Obawiam się badań lekarskich ponieważ noszę okulary lewe oko 1,5D, prawe 0,5D. Tutaj moje pytanie czy badanie lekarskie może zakończyć się z adnotacją "wymagane soczewki lub gogle korekcyjne" czy jeśli coś ze wzrokiem będzie nie tak od razu negatywny wynik badania?

Witam wada wzroku nie jest pwskazaniem tylko źle widzenie i brak stereopsji. Okulary gogle soczewki w zależności jak Pan widzi.wymagane jest Visus 0.8 i 0.5 plus stereopsja.pozdrawiam serdecznie