Czy waga 36 kg przy 155 cm wzrostu to dużo?

Witam mam 12 lat, 155 cm wzrostu i ważę 36 kg...czy to za dużo/ za mało? Jestem zaawansowaną baketnicą i jem dość mało,ale jestem zdrowai mam zdrowy wygląd :-).
12 LAT ponad rok temu

W Twoim wieku prawidłowa waga wynosi ok 43 kg, także ważysz nieco mniej ile wskazuje norma. Możesz śmiało zwiększyć w swoim jadłospisie energetyczność ale na tyle rozsądnie aby nie przekraczać wagi jaką wskazuje norma.

Witam, Twoja masa ciała jest prawidłowa. Według siatek centylowych, stosowanych dla osób do 18 roku życia, Twój wzrost jest na 10 centylu, co oznacza lekką niedowagę. Norma to 25-75 centyl. Pozdrawiam.