Czy waginoplastyka jest bezpieczna?

Witam, mam dość nietypowe pytanie, moja wagina jest duża, wargi sromowe są brzydkie, obwisłe i duże. Przypomina suszoną śliwkę. Powinnam się tym martwić? Czy to jest normalne? Bardo się tego wstydze, mój jedyny kompleks. Mój seks z partnerem przez to nie jest taki jakbyśmy chcieli, strasznie mnie to blokuję. Czy waginoplastyka jest bezpieczna ?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do ginekologa, który Panią zbada i opowie o dostępnych opcjach zabiegu.