Czy walczyć o byłą dziewczynę?

Witam. Mam 26 lat rok temu rozstałem się z 5 lat młodszą dziewczyną. Związek zakończyła ona ( mówiąc najpierw że należy odpocząć a potem już definitywny koniec). Przez ten rok mieliśmy ze sobą kontakt, rozmawialiśmy ale ja nie zdobyłem się na odwagę żeby o nią powalczyć. Ona ma od niedawna nowego chłopaka. Ja nie wyleczyłem się z miłości do niej chodzę myślę, kocham ją. Proszę o pomoc. Nie wiem co mam robić, chce o nią walczyć ale nie wiem czy to ma sens. Proszę o poradę.

Witam serdecznie,
Powinieneś sam zdecydować, czy jest sens walczyć o nią. Pamiętaj jednak, że ona ułożyła sobie życie po końcu Waszego związku - może Ty powinieneś zrobić to samo?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Pana była Dziewczyna już zadecydowała, co myślę było trudnym doświadczeniem dla Pana.
Nie pozostaje Panu nic innego, jak uszanować Jej decyzję i przyjąć to do wiadomości-pomimo, ze Pan tego nie do końca akceptuje...

Życzę Panu nowej i pięknej relacji,
irena.mielnik.nadej@gmail.com