Czy warto brać przed rozpoczęciem ciąży femibion z metafoliną?

Czy warto brać przed rozpoczęciem ciąży femibion z metafoliną? Bo spotkałam się z opiniami, że w ciąży nie powinno się brać żadnych witamin, tylko dostarczać je z pożywienia.

Przede wszystkim na min. 3 miesiące przed planowaną koncepcją powinna Pani suplementować kwas foliowy. Odnośnie witamin, to jest Pani wybór. Proszę sobie tylko odpowiedzieć na pytanie , czy z dietą jest Pani w stanie dostarczyć dziecku rekomendowane ilości witamin i mikroelementów. Pozdrawiam