Czy warto i gdzie zrobić całościowe badania na wykluczenie wszelkich zagrożeń?

Witam, odbyłem stosunek oralny z kobietą, która miała już bardzo dużą ilość stosunków różnego rodzaju, tzw. Fellatio bez prezerwatywy oraz następnie klasyczny seks w prezerwatywie. Jak to bywa po fakcie zacząłem czytać i zastanawiam się przede wszystkim czy przez ten seks oralny istnieje duże prawdopodobieństwo złapania choroby wenerycznej. Chcialbym zapytać się również czy warto i gdzie zrobić całościowe badania na wykluczenie wszelkich zagrożeń?

Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 6/17