Czy warto jeść gorzką czekoladę na diecie?

jak schudnąć -mam 65hg wagi i 166 cm wzrostu-jak powinny wyglądać moje śniadania i czy warto jeść gorzką czekoladę? I JAKIE SPORTU UPRAWIAĆ -JAZDE NA OWERZE 9który stoi w miejscu) PO 1 H DZIENNIE?

Witam,

przykłady śniadań to:
- chleb razowy 1 kromka + oliwa z oliwek do skropienia pieczywa + ser biały chudy 1/4 kostki + rzodkiewki kilka szt.
- płatki owsiane górskie 2 łyżki + starte jabłko 1/2 szt. + jogurt naturalny mały
- kasza jaglana 2 łyżki gotowanej + gruszka mała szt. pokrojona w kostkę + pokruszona gorzka czekolada 1-2 kostki

Sporty: rower jest super.Najlepiej co drugi dzień po min. 1h lub więcej.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/

Dzień dobry!

Najwięcej wartości odżywczych spośród dostępnych czekolad posiada czekolada gorzka. Spożywanie około 2 kostek czekolady gorzkiej/dzień nie powinno budzić niepokoju. Jednak cała dieta musi być pełnowartościowa i zbilansowana.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/okiem-dietetyka/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska