Czy warto jest ratować związek po zdradzie męża?

Czy warto jest ratować związek po zdradzie męża ? Jesteśmy małżeństwem od prawie 10 lat nie posiadamy dzieci chociaż bardzo się staraliśmy , mąż fakt ma nadpobudliwość sexualna ale staram się robić wszystko co mu się żywnie podoba i o czym sobie zamarzy włącznie z tym że dopuściłam kilkukrotnie do pójścia do łóżka z inną kobietą lecz było to uzgodnione wcześniej przez obojga nas. Czy to jest moja wina że ostatnio zrobił to że swoją koleżanką w moim domu gdy ja już spałam i nawet nie widziałam że oni są w domu ? Nie wiem czy przejść z tej sytuacji do porządku dziennego czy mieć żal wkoncu robię wszystko żeby było dobrze a czuję się oszukana i zraniona.

Witam,
o tym czy warto ratować związek powinna Pani zadecydować sama ponieważ to Pani najlepiej wie co jest dla Pani ważne a co nie jest ważne. Myślę, że w Pani sytuacji dobrze byłoby gdybyście Państwo porozmawiali o tym co zaszło. Być może Pani mąż ma do tego inne podejście i nie zdaje sobie sprawy z tego, że mógł Panią zranić. Z racji tego, że próbowaliście różnych sposobów na urozmaicenie pożycia, warto abyście wspólnie uzgodnili granice i zasady aby w przyszłości nie doszło do kolejnej niekomfortowej sytuacji.
Powodzenia!