Czy warto poddać się wybielaniu zębów?

Witam Moim problemem są żółte zęby. Styl życia pewnie ma na to jakiś wpływ, jednak jak byłem młodszy już taki problem miałem. Dentysta kiedyś mi powiedział, że to naturalny jakby kolor zębów i są bardziej wytrzymałe od tych co są białe. Chciałbym wybielić sobie zęby. Jednak czytałem i praktykowałem domowe sposoby i tylko pieniądze niepotrzebnie wydane. Jaki sposób jest najlepszy na wybielanie, wiem że to kwota kilkuset do tysiąca iluś złotych. Chciałbym, żeby efekt trzymał się jak najdłużej.

Efekt po wybielaniu zazwyczaj jest,Zęby są o 2 odcienie jaśniejsze.Jeżeli pacjent ma bardzo żółte zęby to na pewno po wybielaniu ich kolor nie będzie śnieżnobiały. Przed wybielaniem i po wybielaniu lekarz określa zawsze według kolornicy kolor wyjściowy i jaki uzyska się kolor po wybielaniu.Ważne jest też zachowanie tzw."białego tygodnia " w diecie po wybielaniu.Pacjent powinien unikać mi in. picia kawy,herbaty,czerwonego wina kolorowych napojów,jedzenia buraków.Na temat szczegółów dotyczącej diety informacje przekaże lekarz lub asystentka stomatologiczna w gabinecie,jeżeli zdecyduje się Pan na zabieg .