Czy warto powtarzać testy ciążowe?

Witam mam Nadzieje ze tutaj ktoś mi pomoże ... Wieć tak od pazdziernika do stycznia moj cykl to 22 , 33 , 27 dni ostatni okres był w 6 stycznia i do dzisiaj nie dostałam okresu ... jak mam sobie wyliczyc kiedy powinnam dostac okres skoro mam cykl w cały świat ?? Współczyłam z moim partnerem 2 razy w 14 stycznia i 1 LUTEGO ale używaliśmy prezerwatywy i nie miał wytrysku we mnie ... z tego stresu wczoraj kupiłam test zrobiłam i wyszedł negatywny czy warto go powtórzyć .. pomocyy

Renata GrzechociĹska

Zaburzenia miesiączkowania mogą być w Pani przypadku spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proponuję udać się do ginekologa w celu poszukiwania przyczyn. Jeśli chce Pani dla wlasnej pewności wykluczyć ciążę proszę wykonać za ok 3-4 dni pomiar b-hcg we krwi.