Czy warto ratować takie małżeństwo?

Mam pytanie mój problem polega na tym ze mam kryzys w malzenstwie. nie mamy dzieci . Mąż niechcenia ich mieć dawniej chciał ale miałam problem zdrowotny. Oddaliśmy sie od siebie .ciągle mnie odpycha unika nie zwraca na mnie uwagi . Mówi ze chce być sam. Czy warto ratować takie małżeństwo?

Szanowna Pani,
wskazana jest psychoterapia małżeńska, jeśli mąż nie wyrazi zgody,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne dla Pani, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i podjąć właściwą decyzję.
Pozdrawiam serdecznie