Czy warto robić korekcję wzroku przy takiej wadzie?

Witam. Mam wadę wzroku -1,25. Zostałem zakwalifikowany do zabiegu korekcji wzroku metodą EBK. Czy warto robić korekcje przy takiej wadzie? Okulary są dla mnie bardzo niekomfortowe, dodatkowo chcę aplikować do służb mundurowych a tam wzrok jest jednym z kluczowych kryteriów.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku to Pan decyduje o leczeniu. Lekarze przedstawiają możliwości, z których może Pan skorzystać lub nie.