Czy warto stosować lek Bielenda u osoby z cerą trądzikową?

Witam, czy warto stosować Bielenda 40% KWAS SALICYLOWY KWAS AZELAINOWY KWAS MIGDAŁOWY KWAS MLEKOWY, PH 2, 20, 30g w domu? Mam cerę problematyczną. Przeszłam kuracje izotekiem, ale trądzik powraca i mam do tego blizny i przebarwienia. Obecnie zdecydowałam się na serie kwasów i dermapen( 2 zabiegi kwasami i 1 dermapen. Kwas powyżej razem z neutralizatorem to koszt 100zł czyli mniej niż jeden zabieg kwsem u kosmetyczki, a ponoć daje takie same lub podobne efekty. Wiem jak moja skóra reaguje, więc czy to dobry pomysł abym takie kwasy wykonywała sama? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Szanowna Pani - jeżeli zmiany trądzikowe powracają to oznacza, że ma Pani zaburzenia w gospodarce hormonalnej czy też w innych układach naszego ciała.
Odradzam rozpoczynanie od zabiegów korekcyjnych - czy to w gabinecie czy też w domu.
Takie zabiegi mogą nawet rozdrażnić skórę i spowodować że mniej ochoczo będzie się goiła.
Konieczna jest wnikliwa konsultacja ogólnozdrowotna!

Witam najlepiej udac się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estycznej i po konsultacji lekarz dobierze odpowiednei zabiegi. Zabiegi na własną rękę zawsze wiążą się z możliwościa powstania powikłań.