Czy warto utrzymywać kontakt z byłym?

Witam mam pewnien problem otóż to chodzi o to ze bylam z chlopakiem dosc spory kawalek czasu on zadecydowal o rozstaniu poniewaz ma dosycto moich klamstw i w kolko zastanawia sie czy go nie oklamuje ja zrozumiałam swoj blad i chce go naprawic za wszelka cene on twierdzi ze bedziemy znajomymisie ale jacy normalnie znajomi sie caluja, przytulaja a tym bardziej uprawiaja sex mi na nim bardzo zalezy on w kolko powtarza ze nie nigdy nie wroci lecz z drugiej strony mowi ze nie umie beze mnie wytrzymac

Dzień dobry,

Wygląda na to, że gnana poczuciami winy w związku z Pani postępowaniem w przeszłości, nieco się Pani zapomniała. Jak rozumiem, w chwili obecnej Pani "eks" chłopak utrzymuje, że nie ufa Pani i nie zamierza się z Panią wiązać, co jednak nie przeszkadza mu uprawiać z Panią seks.

Mówiąc inaczej - świadomie czy nie - stworzyła Pani swojemu "byłemu" warunki, których prawdopodobnie wielu by mu pozazdrościło - ma seks z Panią na zawołanie, jednocześnie niczego nie deklarując i do niczego się nie zobowiązując. Nie musi też przejawiać nawet cienia szacunku wobec Pani, a wnosząc z jego zachowania - tak właśnie jest.

Warto rozważyć sensowność "układu" w jaki dała się Pani wciągnąć. Z pewnością nie warto w nim tkwić i go kontynuować.

Pozdrawiam i życzę rozwagi