Czy wcieranie oliwy z oliwek ma wpływ na wzrost paznokci?

Witam mam problem z paznokciami nie chcą rosnąć vo urośnie się rozdwaja są miękkie ;( i co pomaga by paznokcie rosły szybciej co jesc. Czy wcieranie oliwy z oliwek ma wpływ na wzrost?

Po oliwie nie spodziewałbym się specjalnych efektów. Proszę spróbować Kerabione 2x1 kapsułka doustnie. Firma Neostrata produkuje niezły środek do malowania paznokci, nie rosną po tym szybciej, ale są twardsze i nie rozdwajają się.