Czy według nich mam coś z tarczycą?

Witam,ciagle źle się czuję, odczuwam zmęczenie i senność, pomimo wysypiania się i prawidłowego odżywiania. Codziennie boli mnie głowa i czuję taki ucisk na czoło. Neurolog stwierdził, że to w wyniku stresu, jednak nie czuję się zestresowana. Badania krwi mam w normie, dodatkowo zrobiłam badania na tarczyce, jednak nie jestem w stanie określić wyników. Oto, co mam napisane: TSH - wynik 2,69 Wart. Ref. 0,25-5,00 Nadczynność tarczycy <0,15 Niedoczynność >7,0 Czy według nich mam coś z tarczyca?

Dzień dobry. Jeżeli diagnostyka medyczna wyklucza takie podłoże przyczyn różnych dysfunkcji czy złego samopoczucia, zwykle wskazana jest diagnoza psychologiczna. Nawet jeżeli, tak jak Pani pisze, nie czuje Pani związku pomiędzy objawami a sugerowana przyczyną, możliwe jest źródło tych symptomów w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Zwykle dopiero po uporaniu się z nimi, mamy świadomość jak bardzo wpływały one na nasz poziom życiowego komfortu. Dodatkowo jest Pani osobą młodą, w tej fazie rozwojowej typowym objawem jest spore obciążenie organizmu zarówno przez dynamiczne procesy biologiczne , jak i poznawcze. Proszę rozważyć profilaktyczną konsultację z psychologiem. Pozdrawiam.