Czy wieczorem najpierw smarować skórę Davercinem, a później Acnatac?

Witam, mam 22 lata i od miesiąca walczę z nawracającym trądzikiem na policzku. Parę dni temu zdecydowałem sie na wizytę u dermatologa, Pani dermatolog przepisała mi roztwór Davercin oraz żel Acnatac. Davercin mam stosować 2x dziennie, rano i wieczorem, a Acnatac tylko przed snem. Tutaj pojawia sie moje pytanie, czy wieczorem najpierw smarować skóre Davercinem a później Acnatac? Czy na odwrót? i kiedy mogę użyć kremu nawilżającego na noc czy lepiej za dnia ?, z góry dziękuje za odpowiedz

Można również skonsultować się w sprawie serii peelingów medycznych są bardzo pomocne w leczeniu trądziku.