Czy wieczorem powinienem wziąć dawkę 500 mg lub 750 mg?

Od 2 lat biorę lek Vetira na padaczkę. Rano dawka 500 mg, wieczorem 1000 mg. Nie mam dzisiaj kontaktu z moim lekarzem neurologiem. Przez przypadek rano wziąłem dawkę 1000 mg. Czy coś mi grozi? Czy wieczorem powinienem wziąć dawkę 500 mg lub 750 mg?

Witam.
Jedna pomyłka w dawkowaniu, którą Pan opisał nie będzie miała specjalnego znaczenia w terapii. Podają, że nie powinno się przekraczać dobowej dawki 1500 mg, lecz jako jednorazowy incydent można dopuścić. Proponuję wziąć 750 mg.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski