Czy większe dawki Sulpirydu mają lepszy wpływ na leczenie schizofrenii?

Czy lek sulpiryd stosuje się w większych dawkach niż 300mg np 400mg x2 na dobę i więcej,na objawy negatywne schizofrenii?Czy większe dawki stosuje się już tylko na objawy pozytywne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Większe dawki stosuje się gdy przeważają objawy pozytywne. Pozdrawiam.