Czy wielkość pęcherzyka ciążowego jest prawidłowa?

Witam! Czy wielkość pęcherzyka ciążowego 0,38x0,55 (4-5mm) w 4 tygodniu ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki (czyli 2 tygodnie po zapłodnieniu) jest odpowiednia?

Witam serdecznie!

Wielkość pęcherzyka ciążowego idealnie odpowiada 4 tygodniowi ciąży. Można rzec, że ciąża rozwija się modelowo.
Za około 2 tygodnie będzie możliwe uwidocznienie serduszka dziecka.

Proszę zachować spokój i wierzyć w pomyślne rozwiązanie.

Pozdrawiam