Czy wielkość pęcherzyka i wiek ciąży są dobre?

Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 09.10.2010, robiłam testy i wyszły pozytywne. Wczoraj byłam u pani ginekolog na potwierdzenie ciąży. Z badania USG wyszło, że wiek ciąży ma 5 tyg. i 6 dni, a pęcherzyk ciążowy ma średnicę 7,23 mm, było widać już coś w środku, ale nie można było dokładnie określić. I nie było widać jeszcze tętna.
Czy mogę być spokojna, że wszystko będzie w porządku? Czy wielkość pęcherzyka a wiek ciąży jest dobra? To moja druga ciąża, ale w pierwszej lekarz w 6 tyg. stwierdził, że ciąża jest martwa i poroniłam. Nie chciałabym drugi raz przechodzić przez to samo.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Dziękuję z góry!

Dzień dobry!
Na chwilę obecną ciąża rozwija się dobrze. Proszę być dobrej myśli, odpoczywać i nie stresować się.
Z poważaniem