Czy wielkość penisa ma znaczenie dla partnerki w odczuwaniu przyjemności?

Czy wielkość penisa ma znaczenie dla partnerki w odczuwaniu przyjemności, czy są skuteczne sposoby powiększenia penisa dziękuje

Dzień dobry!

Zdaniem niektórych kobiet - tak, niektórych - nie. Dla większości kobiet rozmiar członka nie jest jednak istotniejszy niż atmosfera i technika współżycia.

Rozmiar członka można nieznacznie zwiększyć farmakologicznie lub operacyjnie. Nie są to jednak metody stosowane u mężczyzn zdrowych. Dotyczą Panów, których rozmiar członka znacząco odbiega od przeciętnej, np. z powodu zaburzeń rozwoju, hormonalnych itp.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Większość mężczyzn uważa, że "im większy, tym lepszy", tymczasem, jeżeli już rozpatrywać kwestię rozmiarów, ważniejsza wydaje się nie długość, a grubość, czy jak kto woli, szerokość.
Niezależnie od powyższego wydaje się jednak, że najważniejsza w seksie jest nie tyle ilość cm, ile sama jego jakość, wynikająca m.in. z jakości samego związku.

Pozdrawiam.