Czy wielkość zarodka do pęcherzyka jest dobra?

Witam. cykl mam 28 dni. Okres ostatni 26 Marca. Ciaza potwoerdzona. Ale... Poltora tyg temu lekko plamilam - Przypuszczam ze to Po stosunku Bo zdarzylo mi sie to w poprzednich ciazach. 16 maja pani na usg pow ze widac pecherzyk ale on jest kolo tyg mlodszy niz wynika z obliczen. Dzis 23 maja usg pokazalo 25 mm pecherzyk I plamke (zarodek) 3 mm. Mam sie zglosic za dwa tyg na kolejne badanie. Czy wielkosc zarodka do pecherzyka jest dobra? Jaki Liczyc tydz ciazy?

Czy wielkosc zarodka do pecherzyka jest dobra?
- nie ma raczej w tym względzie powodu do niepokoju, to bardzo wczesny okres ciąży, który jest bardzo trudny do oceny i zawierania się w jakiś normach
Jaki Liczyc tydz ciazy?
- najlepiej, żeby obliczył to ginekolog, a wiek w USG może być różny od wieku liczonego od miesiączki i mieć wahania nawet do 2-3 tygodni