Czy wielotłuszczakowatość można leczyć operacyjnie?

Wielotłuszczakowatość Szukam pomocy mam na ciele duże guzy szczególnie na brzuchu w wyniku których powstał duży zwisający fartuch oraz na udach utrudniają mi chodzenie i sprawiają ból i duży ciężar czy w takim wypadku mogę liczyć na refundację na NFZ? gdyby doszło do operacji plastyki brzucha i ud?

Witam , proponuję poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do najbliższego Ośrodka Uniwersyteckiego celem konsultacji! z.żurawski