Czy witamina C pomoże na wągry?

Czy witamina C pomaga na wągry ? Jakie zabiegi najlepiej wykonac u kasmetyczki? Czy zabieg laserowy całkowicie rozwiązuje problem? Mam prawie 30 lat. Przez jakiś czas miałam wagry tylko na nosie i niewidoczne na brodzie. Teraz niestety zaczynają robic sie mi także na policzkach I czole między oczami... jest to na prawdę bardzo widoczne mam wrażenie ze wogole dziurki wogole się nie zasklepiaja ... Bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry,

Zaskórniki, potocznie zw wągrami powstają, gdy wydzielina łojowa oraz rogowaciejące komórki zatykają ujścia mieszków włosowych. Wyróżniamy wtedy zaskórniki otwarte w postaci czarnych kropek oraz te zamknięte, które wyglądają jak drobna kaszka. Aby uporać się z tym problemem polecam laserowy peeling węglowy, który przede wszystkim oczyszcza powierzchnię skóry jak i zmniejsza łojotok.
Więcej informacji na temat zabiegu znajdzie Pani w poniższym linku:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/laserowy-peeling-weglowy/

Pozdrawiam serdecznie.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/twarz/Jak-pozbyc-sie-zaskornikow-wagrow-i-rozszerzonych-porow_34582.html

Dzień dobry,

Jeśli ma Pani problem z zaskórnikami, pomocne będą zabiegi złuszczające (peelingi chemiczne lub mikrodermabrazja laserowa) oraz profesjonalnie dobrana pielęgnacja domowa.
Zapraszam na bezpłatną konsultację, by szczegółowo wszystko zaplanować niezbędne jest bezpośrednie spotkanie.

Pozdrawiam

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Leczenie trądziku i blizn potrądzikowych jest długotrwałym procesem. Kosmetyczka nie wyleczy problemu, nie przepisze maści , leków z antybiotykiem.